Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
17 czerwca 2019
Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo

W dniach 11 - 13 czerwca 2019 roku, w Hali Widowiskowo Sportowej w Elblągu przeprowadzono Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo.

Organizatorem mistrzostw był Inspektorat Szkolenia Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. W szesnastoosobowej drużynie reprezentującej Siły Powietrzne było pięciu judoków z koszalińskiego Centrum Szkolenia Sił Powietrznych.

Walki finałowe o tytuł Mistrzostwa Wojska Polskiego w judo z udziałem najlepszych zawodników wyłonionych w eliminacjach rozpoczęły się w środę po oficjalnej ceremonii otwarcia mistrzostw. Atmosfera w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu była gorąca od emocji. Publiczność obejrzała walki, wysoko oceniane przez sędziów Polskiego Związku Judo. Szczególnie zacięte były zmagania  finałowe o tytuł Mistrza Wojska Polskiego w najcięższych kategoriach. Reprezentacja judoków Sił Powietrznych wyłoniona podczas mistrzostw Sił Powietrznych w Koszalinie w kwietniu br., uzyskała trzecie miejsce drużynowo i trzecie miejsce zespołowo. Zawodnik Centrum Szkolenia Sił Powietrznych, w kategorii 66 kg. zajął drugie miejsce

 Foto: archwium CSSP

Tekst: J. Barczewski

generuj pdf
go-up
Kontakt

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych
Wojska Polskiego 66
75-903 Koszalin
tel. 261456218
fax. 261457730
cssp.sekretariat@ron.mil.pl

    
  • BIP