Centrum Szkolenia Sił Powietrznych

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
23 marca 2020
MENS SANA IN CORPORE SANO
Ostatni tydzień ćwiczeń elewów, którzy odbywają szkolenie w ramach służby przygotowawczej w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych.

Ostatni tydzień ćwiczeń elewów, którzy odbywają szkolenie w ramach służby przygotowawczej w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych. 26 marca br. odbędą się egzaminy końcowe, następnego dnia nastąpi rozformowanie i zakończenie szkolenia. Żołnierze mają ostatnią szansę, aby poprawić swoje umiejętności, doszkolić i douczyć się przed ostatecznym sprawdzianem, który ostatecznie oceni ich poziom wyszkolenia. Stawka jest wysoka tym bardziej, że większość osób odbywających szkolenie mundur chce nosić zawodowo. Centrum dokłada wszelkich starań, aby zapewnić żołnierzom jak najlepsze możliwości edukacji, a sami żołnierze wykazując się wewnętrzną motywacją, predyspozycjami i zaangażowaniem są bliżej sukcesu.

Aktualna edycja służby przygotowawczej bez wątpienia jest wyjątkowa. Nie dość, że nasi elewi mieli okazję uczestniczyć w przysiędze wojskowej na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie z udziałem ponad 2 tysięcy żołnierzy, to dodatkowo nie tracą ducha walki i optymizmu w sytuacji kryzysowej. Postawa godna prawdziwych wojowników!

Zdjęcia

generuj pdf
go-up
Kontakt

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych
Wojska Polskiego 66
75-903 Koszalin
tel. 261456218
fax. 261457730
cssp.sekretariat@ron.mil.pl

    
  • BIP